Bret Kugelmass

CEO - Last Energy Inc.

Przedsiębiorca technologiczny, który wcześniej był znany ze swojej pracy nad pionierską technologią autonomicznego lotu. W 2017 roku jego zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klimatycznych i energetycznych doprowadziło do założenia Energy Impact Center, Instytutu badawczego z siedzibą w Waszyngtonie, skupiającego się na odbudowie klimatu i specjalistycznej wiedzy w zakresie energii jądrowej. Jako pierwsi zrobili falę, wypuszczając podcast Titans of Nuclear, który stał się postrzegany jako źródło transformacji w promowaniu broni jądrowej i komunikacji w całej branży.
Bret przemawiał na kilkunastu konferencjach energetycznych, których filmy zgromadziły prawie 4 miliony wyświetleń na YouTube w 150 krajach. Poprzez platformę OPEN100, EIC nadal demonstruje przywództwo techniczne i innowacje biznesowe, skupiając dziesiątki wiodących instytucji jądrowych z całego świata.
Osobisty cel Breta i kierownictwo Energy Impact Center ma na celu jedynie doprowadzenie energii jądrowej do nigdy wcześniej nieosiągalnych wyżyn, aby umożliwić szybką dekarbonizację i dostęp do energii dla wszystkich.