Bezpłatne uczestnictwo w Forum G2

 

Podczas tej edycji Forum G2 po raz pierwszy zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa (odpowiadającego rejestracji typu “STANDARD” o nominalnej wartości 399 zł) określone grupy odbiorców. Zgłoszenie rejestracji podlega weryfikacji organizatora a ilość bezpłatnych miejsc jest ograniczona. O potwierdzeniu rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator potwierdzi rejestrację na drodze wiadomości e-mail.

Możliwością darmowej rejestracji objęci są pracownicy administracji rządowej i samorządowej, NGOS, organizacje pozarządowe, sektor edukacji – uczelnie wyższe i szkoły oraz instytucje. Podstawowym kryterium weryfikacji jest wypełnienie pól formularza rejestracji wraz z adresem e-mail w domenie jednostki / organizacji (np. imie.nazwisko@nazwagminy.pl).

Potwierdzona rejestracja uprawnia do wejścia na wszystkie panele dyskusyjne oraz strefę G2 Talks. Nie obejmuje lunchu, dostępu do strefy networkingowej oraz innych świadczeń z rejestracji typu NETWORKING oraz VIP. Istnieje możliwość rozszerzenia rejestracji, o czym poinformujemy w wiadomości potwierdzającej bezpłatną rejestrację. Informacje o typach rejestracji znajdują się na stronie https://bilety.forumg2.com