Co nas wyróżnia?
Forum G2 - Gospodarka i Geopolityka

Stawiamy na świeże i szerokie spojrzenie na gospodarkę i geopolitykę, które analizuje nie tylko stan faktyczny, ale też kryjące się za nim mechanizmy.
W odróżnieniu od typowej koncepcji forum gospodarczego, Forum G2 łączy w sobie panele dyskusyjne poprzedzone krótkimi formami prezentacyjnymi typu „TED” oraz wprowadzeniem do dyskusji w postaci filmów i prezentacji, tak aby każdy ze słuchaczy miał pełną świadomość poruszanej problematyki. Dla uczestników udostępniliśmy platformę on-line, dedykowaną rejestracji i zakupom biletów zgodnie z zasadą „zero waste” pozwalającą zaoszczędzić m.in. papier.

Dlaczego Gospodarka i Geopolityka?

Obecna sytuacja międzynarodowa, wzrost znaczenia Chin, polityka USA, przemiany w UE oraz wzrost znaczenia dawnych koncepcji takich jak trójmorze czy nowy jedwabny szlak – sprawiają, że nie możemy rozmawiać odpowiedzialnie o gospodarce, nie ujmując jej w znaczeniu geopolitycznym – szczególnie w tak kluczowym miejscu na mapie świata, jakie zajmuje Polska. Musimy mieć tego świadomość jako politycy, przedsiębiorcy, biznesmeni i konsumenci.

Rada programowa
Wysoki poziom merytoryczny

Aby zapewnić najwyższy poziom merytoryczny i programowy naszych działań powołaliśmy do życia radę programową, z której pomocą wyznaczamy cele i priorytety działań Instytuty Strategii Gospodarczych i Geopolitycznych.

150+
Najlepszych Speakerów
30+
Paneli Tematycznych
4
Strefy tematyczne
4
Sale plenarne
Przebieg konferencji

Forum G2 to nie tylko doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na konkretne tematy. To potężna strefa networkingu i wymiany doświadczeń oraz możliwość poznania czołowych przedstawicieli biznesu, nauki i polityki.

Konferencja
Ponad 30 paneli tematycznych, cztery strefy - Geopolityka, Gospodarka, Innowacje, Społeczeństwo
Warsztaty
Forum G2 to nie tylko panele dyskusyjne - to także prelekcje prowadzone w wąskim gronie.
Uroczysta gala
Wydarzenie zakończy się uroczystą galą, podczas której przeprowadzimy wnioski z forum oraz nagrodzimy najlepszych panelistów
Stadion Wrocław
Lokalizacja Forum

Nowoczesne i wielofunkcyjne centrum Konferencyjno – Eventowe.
Stadion Wrocław to miejsce, w którym będziemy mogli zapewnić najwyższy poziom warunków dyskusji zarówno Speakerom jak i naszym Gościom. Wielką zaletą obiektu jest znakomity dojazd z każdego kierunku miasta, sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz dostępność obszernego parkingu.

[getYouTubeWall]