Środki bezpieczeństwa podjęte w związku z pandemią COVID19

Okres pandemii jest trudnym czasem zarówno dla naszych Gości jak również dla nas samych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa poczucie komfortu podczas udziału w naszym wydarzeniu jest niemniej ważne niż jego merytoryczny i organizacyjny poziom.

Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników i osób zaangażowanych w wydarzenie oraz regulacje prawne wprowadzone w związku ze stanem pandemii, podjęliśmy wszystkie możliwe działania, zwiększające higienę i poczucie komfortu? podczas Forum G2.

BIlety elektroniczne
Nie prowadzimy sprzedaży biletów tradycyjnych, wszystkie niezbędne dane i kod wstępu otrzymasz w formie elektronicznej na własne urządzenie.

Dezynfekcja na wejściu
Wyposażyliśmy wejścia na Forum G2 w specjalne, autonomiczne bramki dezynfekcyjne, każdy uczestnik forum w pierwszej kolejności przejdzie przez jedną z nich.

Pomiar temperatury
Dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu dokonamy pomiaru temperatury ciała.

Mist i przyłbica dla każdego uczestnika
Każdy uczestnik, niezależnie od rodzaju zakupionego biletu otrzyma własny środek do dezynfekcji dłoni i powierzchni w sprayu typu "mist" oraz przyłbicę.

Specjalne ciągi komunikacyjne
Opracowaliśmy wraz z zarządcą obiektu specjalne, bezpieczne ciągi komunikacyjne.

Redukcja maksymalnej liczby uczestników
Stadion Wrocław jest w stanie pomieścić 1500 osób podczas organizowanych wydarzeń. Dla wspólnego bezpieczeństwa wprowadziliśmy limit 400 osób podczas Forum G2.

Odpowiednie odstępy
Każda sala plenarna posiada specjalnie odseparowane miejsca siedzące, gwarantujemy 2,5 metrowe odstępy pomiędzy uczestnikami.

Kontrola max. liczby osób
Kontrolujemy max. liczbę uczestników nie tylko podczas sprzedaży biletów. Każda strefa i sala posiada swoich opiekunów, odpowiedzialnych za kontrolę ilości uczestników i poprawności zajmowanych miejsc.

Bieżąca dezynfekcja
Jako organizator dezynfekujemy też wszystkie miejsca i elementy wyposażenia związane z panelami dyskusyjnymi, strefami dla Gości, miejscami cateringowymi - podczas samego wydarzenia i wieczornej, uroczystej gali.

28.09.2020

Możesz czuć się bezpiecznie!
Mamy na względzie zdrowie naszych Gości i dokładamy wszelkich starań, aby Forum G2 było wydarzeniem na najwyższym poziomie - także sanitarnym i higienicznym.
Spotkajmy się 28.09.2020 na Stadionie Wrocław
Bezpiecznie!