fbpx

Forum G2 jest prężnie rozwijającą się organizacją mającą na celu prowadzenie dyskusji w obrębie kluczowych i strategicznych zagadnień związanych z Gospodarką i Geopolityką.

Siłą Forum G2 jest dynamiczny zespół młodych organizatorów zaangażowanych w inicjowanie dyskusji, podczas cyklicznych wydarzeń, na najwyższym poziomie – pomiędzy przedstawicielami najważniejszych, często globalnych firm, instytucji i organizacji.

Nieustannie poszukujemy zaangażowanych i ambitnych osób chętnych zdobyć cenne doświadczenie, rozbudować swoją sieć kontaktów i włączyć się w aktywną organizację jednego z najważniejszych wydarzeń tego typu w kraju.

 

Jeżeli

Chcesz z nami współpracować

 

Czujesz, że możesz wesprzeć merytorycznie Forum G2 np. w oparciu o inicjatywę związaną z Twoimi zainteresowaniami, wykonywaną pracą, ukończonym lub toczącym się kierunkiem studiów.

Posiadasz lub poszerzasz wiedzę

 

Interesujesz się wybranymi dziedzinami gospodarki, geopolityki, biznesu, innowacji lub jakimikolwiek innymi i chcesz tą wiedzą się dzielić, inicjować dyskusje i gromadzić wokół własnych zainteresowań innych ludzi.

Chcesz dać coś od siebie

 

Masz czas na aktywne działanie w ramach Stowarzyszenia Instytut Strategii Gospodarczych i Geopolitycznych (organizatora Forum G2) – np. poprzez tworzenie publikację artykułów tematycznych, selekcję i publikację doniesień z obszaru Twoich zainteresowań zbieżnych z Forum G2.

Masz plan

 

Posiadasz inicjatywę oraz własny pomysł na ciekawą współpracę i chcesz o tym opowiedzieć lub widzisz pole do współpracy, o którym nie pomyśleliśmy.

Zróbmy wspólnie coś dużego.
Skontaktuj się z nami!

Masz plan na współpracę?
Chcesz podjąć z nami współpracę, rozwinąć swoje umiejętności i sieć kontaktów, wesprzeć nas swoją wiedzą?

Skontaktuj się z nami
Powiedz nam coś o sobie i wypełnij poniższy formularz.

Porozmawiajmy
Skontaktujemy się z Tobą i omówimy płaszczyznę ewentualnej współpracy.

Forum G2
Zacznij aktywnie działać w ramach jednego z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce!